İnşaat sonrası temizlik hizmetleri diğer temizliklere nazaran biraz daha sıkıcı ve meşakkatli olmaktadır. Ancak profesyonel temizlik şirketleri sayesinde herhangi bir sıkıntıya girmeden eviniz veya işyerinizin kaba atık temizliği hızlı ve etkili bir biçimde tamamlanmaktadır.

İnşaat sonrası temizlikte asıl problem kaba atıklar temizlendikten sonra başlamaktadır. Malesef özensiz bir şekilde yapılan işçilikler sonucunda parke ve fayanslarda yoğun şekilde inşaat atığı kalmaktadır. Bunlara ek olarak boya izleri, çimento kalıntıları, yapışkan izleri, silikon atıkları ve kenarda köşede kalan tozlar dahil yapılarda ciddi bir temizlik işçiliği gerektirmektedir. Güzel yapılmayan bir temizlik yüzünden bir ömür boyu inşaat atıklarıyla yaşamak zorunda değilsiniz. Alanında uzman ekibimizi ve makinalarımızla inşaat sonrası temizlik için hizmetinizdeyiz.
 

İnşaat Sonrasında Yapılacak Temizliğin Sağlık Açısından Önemi

Yapı kimyasallarının oluşturduğu Mersin' de kanserejen maddeler, gerekli temizlik kimyasalları ile yok edilmektedir. Özellikle gözle gözükmeyen, toz halinde bulunan bir çok etken yapı kimyasalları maddesi, klasik bir temizlik sonrası yere yapışmaktadır. Bu maddeler kuruduktan sonra, üzerinde yürüme ve halının oluşturduğu sürtünmeden ötürü tekrar yerinden sökülebilmekte ve sağlık açısından risk oluşturmaktadır. Bu konuya firmamız olabildiğince önem göstermektedir. Temizlik kimyasallarının içeriği ve etken maddeleri, tam detaylı temizliğini sağlayacak etkiye sahip ürünlerden seçilmektedir. Temizlik kimyasallarının yanı sıra, bilinçli personel ve kaliteli ekipman etkiside önemli rol oynamaktadır. Firmamız, personellerini yapacağı iş öncesi, sürekli eğitimleri haricinde bilgilendirir. Ekipman seçiminde, yapılacak işin zorluk derecesine göre organize edilir. Değerlendirme sonucunda gerekli ekipman personel ile çalışma alanına sevk edilir. İşlem sonucu, kalite uzmanımız tarafından değerlendirilir. Tüm koşullarımız yerine geretirildikten sonra, müşteri beğenisine sunulur.
Tüm Bina ve Tesislerin, İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılması hususlarında; Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız,uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor.

İnşaat temizliği Hizmetlerimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

 

Bize Yazınız

Her Türlü İstek ve Şikayetlerinizi Bize İletiniz*

Referanslar