Firmamız ülkemizin ilk koltuk yıkama firmalarından bir tanesidir. Bu işe girerken ilk hedefimiz koltukların temizliği konusunda zorlanan insanların derdine deva olmaktı. 90' lı yıllarda koltuklar bezlerle temizlenmeye çalışılırdı. Uzun uğraşlarla ülkemize o günün şartlarındaki son teknoloji temizleme makinelerini getirerek işe başladık. Her geçen gün teknolojimizi üst seviyelerde tutarak bu gunlere geldik. En güvenilir koltuk yıkama firmasıyız

Her zaman tek hedefimiz kusursuz temizlik oldu. 2000' li yıllarda Mersin genelinde trafik sıkıntısı yaşamadan hizmet verebilmek adına şubeleşme çalışmalarına başladık. 2013 yılına geldiğimizde Mersin' in her bölgesinde bulunan tüm ilçelerde mobil ekipler yada şubeler oluşturmayı başardık. 

Müşterilerimize en iyi olanı verebilmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Koltuk yıkama servislerimiz haftanın 7 günü 24 saat esasına göre hizmet vermektedir. Gündüz faal olan işletmelere geceleri extra bir ücret yansıtmadan geceleride hizmet vermekteyiz.

Evlerde bulunan her türlü koltuk, yatak, sandalye ve halıları titizlikle temizliyoruz. İşyerlerindeki ofis sandalyeleri, koltuklar, duvardan duvara halılar vb. gibi tüm materyallerin temizliğini yapıyoruz.

En uygun fiyatlarımızla en kaliteli hizmeti bizden alıcağınıza şüpheniz olmasın. En büyük hedeflerimizden biride budur. Biz müşterilerimize fiyat sunarken pazarlık payı ile sunmayız. En uygun fiyatı tek seferde veririz. Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmadığınız taktirde hiç bir şekilde ücret talebinde bulunmayız. Tüm hizmetlerimizi Duru-Pak koltuk yıkama garantisi altında yaparız.

Müşterilerimize daha yakın olabilmek adına çalışmalarımız devam edicektir.

Bize Yazınız

Her Türlü İstek ve Şikayetlerinizi Bize İletiniz*

Referanslar